Folie geam electrostatică Candice, d-c-fix, imprimeu floral, translucid, 67 x 150 cm Vrei un ...
Dimensiuni: 0.67 x 1.50 m
Folie geam electrostatică Candice, d-c-fix, imprimeu floral, translucid, 67 x 150 cm Vrei un decor nou sau ai nevoie de intimitate? Aspectul oricărei suprafeţe din sticlă poate fi schimbat cu cheltuieli minime şi rezultate spectaculoase folosind folia de sablare decorativă electrostatică. Prin aplicarea foliei de sablare te protejezi de privirile indiscrete şi reduci strălucirea orbitoare a soarelui. Poţi crea un spaţiu intim păstrând impresia de spaţiu larg şi luminos dat de suprafeţele vitrate. Folia are un efect translucid şi permite pătrunderea luminii naturale. Foloseşte folia de sablare pentru a conferi stil şi personalitate suprafeţelor vitrate din locuinţe private, birouri, restaurante, hoteluri, cafenele. Comparativ cu sticla sablată, folia de sablare are o durată la fel de lungă de viaţă, însă poate fi schimbată mai uşor şi este mai uşor de întreţinut. Folia de sablare decorativă este ideală pentru spaţiile unde se fac des modificări - spaţii care se închiriază. Aspectul personalizat al suprafeţelor vitrate se poate realiza foarte uşor, rapid şi la costuri reduse folosind folia de sablare decorativă disponibilă în modele şi culori variate. Folie geam electrostatică Candice, decorativă cu imprimeu floral alb. Folia asigură intimitate și o puteţi folosi pentru decorarea suprafeţelor din sticlă și oglindă. Folia Candice de la d-c-fix este translucidă şi permite pătrunderea luminii naturale.
Vrei un decor nou sau ai nevoie de intimitate? Aspectul oricărei suprafeţe din sticlă poate fi schimbat cu cheltuieli minime şi rezultate spectaculoase folosind folia de sablare decorativă electrostatică.
Prin aplicarea foliei de sablare te protejezi de privirile indiscrete şi reduci strălucirea orbitoare a soarelui. Poţi crea un spaţiu intim păstrând impresia de spaţiu larg şi luminos dat de suprafeţele vitrate. Folia are un efect translucid şi permite pătrunderea luminii naturale.
Foloseşte folia de sablare pentru a conferi stil şi personalitate suprafeţelor vitrate din locuinţe private, birouri, restaurante, hoteluri, cafenele.
Comparativ cu sticla sablată, folia de sablare are o durată la fel de lungă de viaţă, însă poate fi schimbată mai uşor şi este mai uşor de întreţinut.
Folia de sablare decorativă este ideală pentru spaţiile unde se fac des modificări - spaţii care se închiriază. Aspectul personalizat al suprafeţelor vitrate se poate realiza foarte uşor, rapid şi la costuri reduse folosind folia de sablare decorativă disponibilă în modele şi culori variate.
Folie geam electrostatică Candice, decorativă cu imprimeu floral alb. Folia asigură intimitate și o puteţi folosi pentru decorarea suprafeţelor din sticlă și oglindă. Folia Candice de la d-c-fix este translucidă şi permite pătrunderea luminii naturale.
Folie geam electrostatică Candice
Material - PVC
Translucidă
Dimensiuni rolă - 67,50 x 150 cm
Sistem de prindere | electrostatic |
Tema | Abstract, Arbori si flori |
Culoare | Alb |
Utilizat pentru | Baie, Birou, Bucatarie, Camera copilului, Dormitor, Hol, Living, Sala de clasa, Sala de sport, Spatiu comercial |
Proprietati | Detasabil, Lavabil, Rezistent la apa, Rezistent la lumina |
Suprafata aplicare | Fereastra |
Foliile de geam sunt disponibile la role cu lăţimi diferite. Pentru a alege modelul potrivit, care să te ajute să acoperi suprafaţa dorită dintr-o singură bucată, fără îmbinări, trebuie să ştii dimensiunile exacte ale geamului. Folosind o ruletă, trebuie să măsori lăţimea şi înălţimea suprafeţei din sticlă, din cheder în cheder ( garnitura neagră de lângă tâmplărie ). Pentru o aplicare uşoară recomandăm să adaugi la aceste dimensiuni 2-3 cm. Acest surplus va fi tăiat cu un cutter după aplicare.
Dacă ai mai multe geamuri sau o uşă cu mai multe ochiuri din sticlă, ne poţi trimite dimensiunile şi noi facem o încadrare pe rolă pentru a vedea necesarul de material. Nu facem debitări.
Pentru că la Folina totul este ușor, produsele comandate ajung rapid și în siguranță la tine. Comanzi ușor, ajung ușor, decorezi ușor.
Când comanzi, alege una dintre opțiunile de livrare: prin curier sau ridicare din showroom. Livrarea în showroom se face gratuit.Dacă nu ești 100% mulțumit, poți returna produsele atât la sediul FOLINA DECOR S.R.L., cât și prin completarea cererii online.
Produsele sunt expediate către tine în ambalaje speciale, astfel încât să nu se deterioreze în timpul transportului.
Cauta dupa cuvantul cheie dorit